Jõeääre

Ehitus ja viimistlus

Uued  A-klassi korterid, millel on madalad energiakulud. Parkimiskohad asuvad väliparklas.

Välis- ja kandvad seinad

Hooned on rajatud vaivundamentidele. Välis- ja kandvad seinad on ehitatud täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Vahe- ja katuslagedeks on raudbetoonist õõnespaneelid. Välisseinad on soojustatud ning viimistletud krohviga.

Katus

Katuslagi on soojustatud ja kaetakse SBS rullkattematerjaliga.

Siseseinad ja laed

Korterite vahelised siseseinad ehitatakse täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Korterite siseseinad ehitatakse metallkarkassil kahekordsetest kipsplaatidest. Laed on nähtavate paneelivuukidega, pahteldatud ja valgeks värvitud. Seinad on viimistletud heledates toonides. Esikus on kipsplaadist ripplagi, duširuumis moodul-ripplagi.

Avatäited

Korteriakendes ja rõduustel kasutame kolmekihilisi klaaspakette, mis paiknevad energiatõhusas plastprofiil raamides. Hoone välisuksed on klaas-alumiinium konstruktsiooniga ning varustatud fonolukusüsteemiga. Korterite välisuksed on spooniga kaetud. Korterite siseuksed on spoonitud või värvitud viimistlusega.

Elekter

Katusele paigaldatakse päikesepaneelid mis toodavad osa vajaminevast elektrienergiast. Korteritesse paigaldatakse projektijärgne kaabeldus, pistikupesad ja lülitid. Sanitaarruumidesse paigaldatakse valgustid ning pistikupesad.

Küte

Korterite eluruumides on põhikütteks kaugküttel põhinev vesipõrandaküttesüsteem.

Ventilatsioon

Igas korteris on autonoomne soojustagastusega ventilatsioon. Igas korteris on ventilatsiooniagregaadi juhtimispult. Ventilatsioonitorud paiknevad üldjuhul esiku ja duširuumi lael. Köögikubu ühenduseks on šahtist köögialani toodud välja ühendustoru ots.

Nõrkvool

Kõik korterid on varustatud TV ja andmeside pistikutega. Korteritesse paigaldatakse fonosüsteem välisuksele.

Vesi

Soojale ja külmale veele paigaldame kaugloetavad arvestid.

Energiatõhusus

Korterelamule on väljastatud arvestuslik energiamärgis A.

Kvaliteetne siseviimistlus

Korter viimistletakse vastavalt siseviimistluse kokkuleppele ning sisaldub korteri hinnas. See tähendab, et esiku ja eluruumide seinad on värvitud heledates toonides. Esiku põranda plaadime. Eluruumide põrandad kaetakse kolmelipilise naturaalparketiga. Duširuumi põrand ja seinad on plaaditud.

Korterite hind ei sisalda köögimööblit ega sisustust. Puuduvad garderoobiuksed. Köögialal ehitatakse vajalikud valmidused seadmetele (vesi, kanalisatsioon, elekter).

Sanitaartehnika pesuruumi

Paigaldatakse vaikselt sulguva kaanega WC- pott, kraanikauss koos segistiga (Hansgrohe), dušisegisti (Hansgrohe) koos põranda renntrapiga ja pesumasina vee- ja kanalisatsiooniühenduse valmiduse.