Jõeääre

Tutvustus

Kõigi tartlaste ja Tartu sõprade seas hinnatud Emajõe kaldale on valmimas uued kodud. Ehitamisel on kolm kortermaja aadressidel Ujula põik 4,6,8.

Energiasäästlikus hubases kahe korruselises kortermajas on olemas kõik vajalik kvaliteetseks elukeskkonnaks.  Elamus on kavandatud kortereid nii esimest kodu otsivale noorele, sobivat väljundit otsivale investorile kui ka suuremat eluaset ihkavale perele. Majades on  kahetoalised korterid, mida on soovikorral võimalik omavahel liita. Korteritele on kavandatud rõdud ja planeeritud vähemalt üks parkimiskoht. Hoones on kaasaegsed tehnosüsteemid.

Kiviviske kaugusel on uus linnaujula ja Lodjakoda. Elamute kõrval kulgeb jõeäärne kergliiklustee mida mööda on mõnus  jalutada, rattaga sõita või rulluisutada. Lähedal on kauplused, Tartu ülikooli spordihoone ning ühistranspordipeatused. Raekoja plats on veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel. Tartu linn plaanib ehitada kohe meie lähedusse üle Emajõe viiva jalakäijate silla mille kaudu on hea ühendus laululava ja seal läheduses olevate spordirajatistega.

Kui otsid kodu või investeeringuks üüritavat elupinda, siis siin leiad kvaliteedi ja mugavuse, mis on nautimist väärt.